Rozwój rynku laptopów doprowadził do tego, że pojawiło się na nim wiele urządzeń wyposażonych w funkcję tabletu 2w1. Dotykowy ekran i możliwość obrócenia go o 360 stopni sprawia, że sprzęt staje się o wiele przyjemniejszy w użyciu i korzystanie z niego może być bardzo komfortowe. Odpowiednio wykorzystany ekran dotykowy jest w stanie wspomóc pracę kreatywną i pozwala na znaczne zwiększenie możliwości oferowanych przez samo urządzenie. Klienci szukający nowoczesnych rozwiązań, które będą w stanie spełnić ich oczekiwania powinni jak najbardziej zainteresować się konstrukcjami wyposażonymi w dotykowe ekrany.

Określ czy faktycznie potrzebujesz dotykowego ekranu

Funkcja tabletu w laptopie to ciekawe rozwiązanie tylko dla pewnych grup osób. Nie każdemu potrzebna będzie tego rodzaju funkcjonalność i nie zawsze sprawdzi się ona świetnie. Dotykowy ekran przydatny jest przede wszystkim w przypadku grafików, którzy wykorzystują laptop do rysowania. W takiej sytuacji korzystając z rysika możliwe będzie uzyskanie bardzo dokładnych kształtów i naniesienie poprawek na konkretne grafiki.

Zwróć uwagę na wielkość i rodzaj ekranu

Szczególnie duże znacznie przy tego rodzaju urządzeniach mają zastosowanie w nich ekrany. Bardzo dobrym wyborem będą urządzenia wyposażone w matryce OLED, które gwarantują znakomite odwzorowanie kolorów i pozwalają na bardzo komfortowe skorzystanie z konkretnego laptopa. Pozwalają komfortowo wykonać na nim wszystkie prace związane z obróbką grafiki. Jeżeli zaś chodzi o wielkość matrycy to jest ona zależna od potrzeb. Na rynku dominują sprzęty z ekranami o przekątnej od 11 do 13”. Większy ekran to często wyższa wygoda użytkowania, ale także bardziej problematyczne transportowanie laptopa.

Sprawdź ranking laptopów 2w1

W wyborze pomogą recenzje laptopów z ekranami dotykowymi. Na stronie: https://www.wybieramlaptopa.pl/porady/1553-ranking-laptopow-hybrydowych-i-konwertowalnych znajdziesz wiele rzetelnych informacji na temat poszczególnych urządzeń. Tym samy z łatwością dopasujesz te, które spełnią wszystkie oczekiwania. Dzięki temu z wybranego urządzenia można będzie bardziej komfortowo korzystać i czerpać większą radość z postawienia na konkretne sprzęty, które wpiszą się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.